Game Wallet Game Boy Color Coin Purse PU Short Wallet Cute Bi-Fold Boy’s Purse



Additional information
| Brand Name | LOVFIFLY |
|---|---|
| Main Material | pu |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Short |
| Item Weight | 60g |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 9.3cm |
| Material Composition | PU Leather |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Fashion |
| Model Number | QYRK01 |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 2cm |
| Gender | Unisex |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | No zipper |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | Cartoon Printing |







Reviews
There are no reviews yet.