Free Shipping Game Wallet High Quality PU Leather Purse for Men’s Women’s Wallet With Coin Pocket
Additional information
| Brand Name | FVIP |
|---|---|
| Main Material | PU |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Short |
| Item Weight | 50g |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 9.3cm |
| Material Composition | PU |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | QY |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 9.3CM |
| Gender | Unisex |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | No zipper |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | Cartoon Printing |
| Style | Cartoon |






Reviews
There are no reviews yet.