Free Engraving Cowhide Genuine Leather Men Wallet Coin Purse Mini Card Holder Chain PORTFOLIO Portomonee Male Walet Pocket Chain
Additional information
| Brand Name | KAVI'S |
|---|---|
| Main Material | Genuine Leather |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Short |
| Item Weight | 0.126kg |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 11cm |
| Material Composition | Genuine leather (Free engraving/Cowlleather/Cowhide Leather/vintage) |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Fashion |
| Model Number | KA-BP829-Black-M |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 2.5 cm |
| Gender | MEN |
| Item Length | 9cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | zipper |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | NONE |















































Reviews
There are no reviews yet.