Free Engraving 100% Genuine Leather Men Wallet Coin Purse Small Mini Card Holder Chain PORTFOLIO Portomonee Male Walet Pocket



























Additional information
| Brand Name | HUMERPAUL |
|---|---|
| Main Material | Genuine Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Short |
| Item Weight | 0.1 kg |
| Lining Material | Genuine Leather |
| Item Height | 2cm |
| Material Composition | Genuine Leather(dropshipping) |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Fashion |
| Model Number | BP829-Coffee-M(Women wallet Female) |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 9.5 cm |
| Gender | MEN |
| Item Length | 19.5cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | zipper |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | None |







Reviews
There are no reviews yet.