Fashion Women Bracelet Watches Stainless Steel Rhinestone Crystal Ladies Quartz Watch Women Dress Clock Dropshiping montre femme
Real Photo Shows



















Additional information
| Movement | QUARTZ |
|---|---|
| Certification | NONE |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Origin | CN(Origin) |
| Case Material | Stainless Steel |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Style | Fashion & Casual |
| Band Width | 18mm |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 8mm |
| Feature | Water Resistant |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | Women Bracelet Watches BS 1499 |
| Band Length | 20cm |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 40mm |







Reviews
There are no reviews yet.