DICIHAYA Women’s Wallet Small and Slim Leather Purse Women Wallets Cards Holders Short Women Coin Purse Small Ladies Wallet
Additional information
| Brand Name | Dicihaya |
|---|---|
| Main Material | Genuine Leather |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Short |
| Item Weight | 0.2kg |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 9cm |
| Material Composition | cowhide |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Model Number | 195 |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 2cm |
| Gender | WOMEN |
| Item Length | 10cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | Hasp |
| Wallets | Mini Wallets |
| Decoration | NONE |


































Reviews
There are no reviews yet.