DICIHAYA Brand Genuine Leather Women Wallets Crocodile Print Long Hasp Zipper Wallet Ladies Clutch Bag Purse Female Luxury Purse
Additional information
| Brand Name | Dicihaya |
|---|---|
| Main Material | Genuine Leather |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Long |
| Item Weight | 0.12kg |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 9cm |
| Material Composition | genuine leather+microfiber synthetic leather(inside) |
| Pattern Type | Alligator |
| Style | Fashion |
| Model Number | AE5243 |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Item Width | 4cm |
| Gender | WOMEN |
| Item Length | 18.5cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Decoration | Letter |































Reviews
There are no reviews yet.