D ring buckle belt Harajuku zipper all-match ultra long canvas belt lovers brief solid color long belt 110cm long
Additional information
| Brand Name | Noocuxuekon |
|---|---|
| Style | Casual |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Canvas |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 3cm |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 3cm |
| Model Number | F063 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 3cm |

























Reviews
There are no reviews yet.