CONTACT’S Long Wallet Men Genuine Leather Purse Wallets RFID Blocking Clutch Bag Card Holder Coin Purses Zipper Phone Pocket
















Additional information
| Brand Name | Contact’S |
|---|---|
| Main Material | Genuine Leather |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Long |
| Item Weight | 135 g |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 18.5cm |
| Material Composition | cow leather |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Model Number | M1310 |
| Item Width | 2 cm |
| Gender | MEN |
| Item Length | 10cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | NONE |
| Color | coffee, black, brown |
| Interior | card holders, SDM slot, phone pocket |







Reviews
There are no reviews yet.