BOBO BIRD Wood Watch Men Women Quartz Week Date Display Colorful Engrave Your Name Wooden logo Customize Valentine’s Day Gift
Customize Watches
1.Place the order directly, if you want to engrave your name, please choose “your name ” one.
2. Send names to us。
3.Produce time: 2-4 business days.
4. Warranty time: one year.








Additional information
| Brand Name | BOBO BIRD |
|---|---|
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | QUARTZ |
| Case Material | Wooden |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Origin | CN(Origin) |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | M-P14 |
| Band Length | 21cm |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 44mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Case Shape | Round |
| Feature | Week Display |
| Band Width | 23mm |
| Customize service | free |
| Dropshipping service | free |







Reviews
There are no reviews yet.