BISON DENIM luxury genuine leather men wallets long zipper clutch purse business casual male credit card holder phone wallet













Additional information
| Item Type | Wallet |
|---|---|
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine Leather |
| Model Number | n8195-1 |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Decoration | Letter |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Note Compartment |
| Style | Fashion |
| Material Composition | cow leather |
| Item Weight | 90g |
| Item Width | 9.8cm |
| Brand Name | BISON DENIM |
| Item Length | 19.3cm |
| Gender | MEN |
| Item Height | 2cm |
| Wallet Length | Long |
| Lining Material | Polyester |
| Color | black,brown,blue |







Reviews
There are no reviews yet.