2021 Pagani Design Men’s Automatic Mechanical Watch Seagull 2813 Leather Sports Stainless Steel Waterproof Watch Reloj Hombre






















Additional information
| Brand Name | PAGANI DESIGN |
|---|---|
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Origin | CN(Origin) |
| Clasp Type | Leather Deployment Bucket |
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Feature | luminous hands |
| Model Number | PD 5080 Pagani design |
| Case Shape | Round |
| Band Width | 20mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Dial Diameter | 40mm |
| Band Material Type | Leather |







Reviews
There are no reviews yet.