2021 Fashion Wool Fedora Hat For Women Chapeau Black Hats For Men Simple Wide Brim Four Seasons Female caps Fashion Top Jazz Cap
2021 Fashion Wool Fedora Hat For Women Chapeau Black Hats For Men Simple Wide Brim Four Seasons Female caps Fashion Top Jazz Cap
Material:100% Wool
Hat size:57cm
Hat brim:7.5cm
Crown Height:11cm
Gender:Women/Men
Season:Spring/Summer/Autumn/Winter

























Additional information
| Brand Name | gemvie |
|---|---|
| Origin | CN(Origin) |
| Applicable Scene | party |
| Gender | Unisex |
| Feature | Decorate |
| Material | Wool |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Department Name | Adult |
| Model Number | G21FMZ709-712 |
| Item Type | Fedoras |
| Style | Casual |
| Release Date | Spring2021 |
| Pattern Type | Solid |
| Style1 | Fedoras Hat |
| Hat Brim | 7.5cm |
| Hat size | 57cm |
| Crown height | 11cm |







Reviews
There are no reviews yet.