2020 New Baellerry Men Short Wallets Card Holder Solid Fashion Zipper Men Leather Purse Coin Pocket High Quality Male Purse



















FEEDBACK:
Your satisfaction is our goal. Feedback is very important for us.
Please kindly offer us a positive feedback if you are satisfied with the item.
Thanks for your time to read the above. Happy shopping.
Additional information
| Main Material | PU |
|---|---|
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Short |
| Item Weight | 115g |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 1.5cm |
| Material Composition | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Model Number | bae380 |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 10cm |
| Gender | Unisex |
| Item Length | 12cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | NONE |
| Color | Coffee,Black |







Reviews
There are no reviews yet.