2020 Fashion Nylon Belt Metal Magnetic Buckle Adjustable Belts For Men Military Combat Elastic Belts High Quality Wear-resistant
Additional information
| Brand Name | TRIPLE INFINITY |
|---|---|
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Nylon+magnetic |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.8cm |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 7.5cm |
| Model Number | 15420200107 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4.8cm |
| Color | 8 Colors |
| Buckle Material | Metal&Polyester&Magnetic |
| Belt Characteristic | Elastic |
| Length | 125cm Adjustable |
| Style | Fashion Novelty Casual tactical Belts for Men |
| Name | Fashion men belt |
| Characteristic | Resistant Dirty, Wearable, Durable, Cheap, Fashionable, Casual |
| Keywords | Canvas belt,Designer,Tactical belt, Suit for jeans |
| Self Use Or Gift | Father's Day, Single Day, Thanksgiving, Black Friday, Christmas |
| Support dropshipping | Yes |









Reviews
There are no reviews yet.