Buckle-Free Belt For Jean Pants,Dresses,No Buckle Stretch Elastic Waist Belt For Women/Men,No Bulge,No Hassle Waist Belt
Provide Dropshipping Service For drop shipping 。
we could send the goods to your customers directly and will not leave information about us if you’d like to
Question 1: How many orders can you handle per day?
We can handle 10,000 orders every day. We have enough people.
Question 2: Do you run out of stock of some products?
We have our own factory, the supply is very good, please don’t worry
Question 3: What could you do when the products are arrived broken or even didn’t arrive the buyer?
We will re-deliver or return the money to you according to the actual situation.
Question 4: How fast can you process orders?
All Dropshipping orders will be processed within 24 hours


















Additional information
| Brand Name | FRALU |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Knitted |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 3cm |
| Pattern Type | striped |
| Buckle Length | 5cm |
| Model Number | YD10000 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 3.2cm |
| Support dropshipping | yes |







Reviews
There are no reviews yet.